Kurumsal

UNITERM LABORATUVAR CİHAZLARI olarak ürettiğimiz Temel Laboratuvar Cihazlarının yanı sıra, yurtdışından ithal ettiğimiz kalite kontrol cihazları ve malzemeleriyle satış ve pazarlama konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Temel laboratuvar cihazları olarak; etüv, inkübatör, otoklav, çekerocak, iklim dolabı, distile su cihazı ve su banyosu gibi cihazlar ana üretim kalemlerimizi oluşturmaktadır.

Üretimden aldığımız güçle standart üretiminin yanı sıra özel proje ve uygulamalar için farklı ebat ve özellikte üretimlerle de seçenekler sunmaktayız.

Ayrıca dünyanın dört bir yanından temsilcisi olduğumuz spektrofotometre, pHmetre, turbidimetre, refraktometre, polarimetre ve mikroskop gibi kalite kontrol ve ölçüm cihazlarıyla da ürün gamımızı tamamlamış durumdayız.

Geniş ürün yelpazesi, Türkiye’nin her bölgesindeki bayi ağı, kaliteli ve standart üretimi, mühendislik hizmetleri ve satış sonrası sunduğu teknik servis desteğiyle müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi kendine misyon olarak edinmiştir

Portföyümüzdeki ürünlerle, kamu ve özel sektördeki Kimya, İnşaat, Gıda, Araştırma ve Sağlık laboratuvarlarına sorumluluğumuzun bilincinde, uzman kadromuzla, kaliteden ödün vermeden çözümler sağlamaktayız.